نتایج جستجو برای عبارت :

بدشانسی غربزده‌ها!

به نام خدای مهدی (عج)

آیت‌الله روح‌الله خاتمی (پدر محمد خاتمی): پسر من غربزده است! آیت الله علی خزعلی، عضو مجلس خبرگان رهبری (در سال88) به نقل خاطره ای تامل برانگیز درباره سید محمد خاتمی، رئیس دولت اصلاحات، پرداخت.ایشان در جمع دانشجویان، در بیان خاطره ای از پدر سید محمد خاتمی گفت که "در زمانی که سید محمد خاتمی به سمت وزارت ارشاد منصوب شد برای عرض تبریک به خدمت حضرت آیت‌الله خاتمی (پدر محمد خاتمی) رفتیم که با ناراحتی ایشان مواجه شدیم و ایشان گف
اگر دکارت بیش از چهارصد سال پیش گفته بود: «من می‌اندیشم، پس هستم»، زنان در جامعه امروز غرب و همه جوامع غربزده ناچار باید بگویند: «مرا نگاه می‌کنند، پس هستم». |فرهنگ برهنگی و برهنگی فرهنگی|

پ.ن: وقتی یک پست منتشر می‌کنید از خارج از پنل هم نگاهی به آن پست بیندازید و از انتشار صحیح آن مطمئن شوید. به پیش‌نمایش اکتفا نکنید.
پ.ن: تیتر نمیدونم چرا اینقدر مسخره از آب در اومد؟ (از اثرات سانسوره دیگه)
راستی مساله به این مهمی رو یادم رفت بگم! به گاه بامداد نسیم‌جانم وی‌بک شد و نرگسش به‌دنیا اومد. حقا که رفیقِ قویِ خودمه! دقیقا حدودای ساعت ۲ بامداد دیشب انقدر به یاد نسیم بودم که نگو. دقیقا در همون ساعت نرگسِ خاله به دنیا اومده :)
شب بعد از کلاس و تیاتر رفتیم خونه دخی عاطفه جان.‌ بعد از دو سه سال اولین بار بود که داشتم می‌رفتم این خونه‌ جدیدشون.
چقدر هم این عسل (دختر دخی عاطفه) من و بچه‌ها رو دوست داره! هی میگه: "دخترخاله صالحه! دخترخاله صالحه!
دیروز زنگ زدن به ضامنای وامی که گرفتم و گفتن که سه ماه قسط فلانی(من) پرداخت نشده و اول ماه از حساب شما کسر میشه. تنها ضامنی هم که فیش حقوقی گذاشته، پدرم هستند.
منم رفتم بانک و شروع کردم به سر و صدا و زدم شیشه های بانکو آوردم پایین و بعد اموال دولتی و غیر دولتی منقول و غیر منقول رو آتش زدم و گُریختم.
همینطوری که در حالِ گُریخت بودم منو گرفتن و گفتن ای اغتشاشگر! ای آشوبگر! ای غربزده ی بدبخت! ای انگل جامعه! ای وِی! ای مزدورِ آمریکا! ای مفسد فی الارض! هو
این غربزده ها یه کم بدشانس هستند.
تا میان یه کم شتاب بگیرن و مردم رو ببرند تو
فاز ایسم ها غربی، یه بلای طبیعی میاد و همه ی فکر و ذکر مردم رو میبره به جای
دیگه!
و دقیقا در همون جای دیگه، نیروهای حزب اللهی
حاضر هستند. (حالا معلوم نیست که حزب اللهی ها میرن به جایی که خدا میخواد، یا خدا
معرکه رو میبره به جایی که حزب اللهی هستند. الله  اعلم!!)
اگر از این زاویه نگاه کنید، هم جنگ نعمت بود،
هم زلزله، هم سیل و هم خیلی از بلایای طبیعی دیگر.
این وسط فمنیست ها ک
ایران تنها کشوری است که ۶۸ در صد مساحتش را با زور اجانب یا خیانت شاهان از دست داده است.
ایران از معدود کشورهایی است که شاه خائن( پهلوی) آن نه با زور شمشیر و نه با رای مردم سر کار آمده است.
ایران از معدود کشورهایی است که به خاطر شاهان خائن چند صد سال عقب نگه داشته شده است.
ایران تنها کشوری است که شرق و غرب علیه او ۸ سال جنگ تحمیل کردند ولی یک وجب از خاکش را از دست نداد.
ایران از معدود کشورهایی است که مورد تهاجم بمب شیمیایی اهدایی اروپا قرار گرفته اس
بسم الله القاصم الجبارین 

آیا ما برای قوی شدن تنها نیازمند تجهیزات نظامی در جنگ سخت هستیم؟ آیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار، زدن عین الاسدها کفایت میکند؟چطور می توان ادعا کرد قوی شدن و بیرون راندن آمریکا از منطقه می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند! در صورتی که افتخار برخی دولتمردان ایرانی، در توییت بازی با دولتهای مستکبر و آمریکاست و ابهت خود را در سینه سپهر کردن برای حفظ موقعیت نرم افزارهای صهیونیستی آمریکایی در خاک جمهوری اسلا
بسم الله القاصم الجبارین 

آیا ما برای قوی شدن تنها نیازمند تجهیزات نظامی در جنگ سخت هستیم؟ آیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار، زدن عین الاسدها کفایت میکند؟چطور می توان ادعا کرد قوی شدن و بیرون راندن آمریکا از منطقه می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند! در صورتی که افتخار برخی دولتمردان ایرانی، در توییت بازی با دولتهای مستکبر و آمریکاست و ابهت خود را در سینه سپهر کردن برای حفظ موقعیت نرم افزارهای صهیونیستی آمریکایی در خاک جمهوری اسلا
بسم الله القاصم الجبارین 
آیا ما برای قوی شدن تنها نیازمند تجهیزات نظامی در جنگ سخت هستیم؟ آیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار، زدن عین الاسدها کفایت میکند؟چطور می توان ادعا کرد قوی شدن و بیرون راندن آمریکا از منطقه می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند! در صورتی که افتخار برخی دولتمردان ایرانی، در توییت بازی با دولتهای مستکبر و آمریکاست و ابهت خود را در سینه سپهر کردن برای حفظ موقعیت نرم افزارهای صهیونیستی آمریکایی در خاک جمهوری اسلامی
بسم الله القاصم الجبارین 

عدالتخواهان، آرمان، برنامه و شرکت در انتخابات محمدصادق شهبازی️عدالتخواهی جریانی بود که اعلام جنگ فقرغنا از جانب امام خمینی کلید خورد. جوانهای نسل دومی مثل رحیمپورها، دهنمکی، نصیری و کوشکی و جلیلی و... در مقابل سرمایه سالاری بعد از جنگ ایستادند و در فضای غربزده توسعه زده سازندگی و مدرنیستی سیاست زده اصلاحات، علم بازگشت به انقلاب و خط امام و عدالت و... را بالا اوردند. با عمده کردن شعار عدالت به وسیله رهبر انقلاب، هزاران جوان نسل سومی به این ح
خیاطی وارد شهر شد و به پادشاه پیشنهادی ویژه داد: بهترین لباس دنیا را برایت می دوزم. این لباس را فقط حلال زاده ها می توانند ببینند. پادشاه با خوشحالی موافقت کرد.
بعداز مدت ها پادشاه نخست وزیر را به دیدن لباس فرستاد. اما وی هر چه نگاه کرد چیزی ندید، از ترس اینکه حرام زاده شناخته شود، به تعریف پرداخت. دیگران نیز چنین کردند.
تا بالاخره نوبت به خود پادشاه رسید البته او هم چیزی ندید و پیش خود گفت معلوم می شود من یکی در میان این همه حلال زاده نیستم! خیا
ریشه حوادث دانشگاه تهران: حوادث دانشگاه تهران ریشه هایی داشت که مهمتر از اصل موضوع اعتراض چند دانشجو است. از ریشه های این اعتراض، استادانی هستند که برخی از آنها نه اعتقاد درست به دین دارند و نه علاقه ای به نظام و انقلاب. برخی که مستقیم و غیر مستقیم دانشجویان را به عدم رعایت احکام دین به ویژه حجاب و روزه تشویق می کنند. استادی که  قلبش مریض است و در کلاس به دانشجوی خانم چادری کم محلی می کند و دختر خانم بد حجاب را بیشتر تحویل می گیرد مروج بی حجابی
هـ ازجمله نقشه‌ها که مع‌الأسف تأثیر بزرگی در کشورها و کشور عزیزمان گذاشت و آثار آن باز تا حد زیادی به جا مانده، بیگانه نمودن کشورهای استعمار زده از خویش، و غربزده و شرقزده نمودن آنان است به طوریکه خود را و فرهنگ و قدرت خود را به هیچ گرفتند و غرب و شرق، ‌دو قطب قدرتمند را نژاد برتر و فرهنگ آنان را والاتر و آن دو قدرت را قبله‌ گاه عالم دانستند و وابستگی به یکی از دو قطب را از فرائض غیرقابل اجتناب معرفی نمودند! و قصه این امر غم‌انگیز، طولانی و
اگر آنچه باید باشیم نیستیم
آنچه نیستیم ننماییم

مقدّمه تمدّن سازی
فرهنگ سازی است

اوستایی بودن نام عموم گیاهان دارویی که اغلب نیز در کوهستانهای شمالغرب متمرکزند، دلیلی است همزمان بر:
۱- پیامبری حضرت زرتشت(ع)
۲- توقیفی بودن علم طب.

از نظر روانی عروس زیباست و بلکه مظهر زیبایی است
+
آرایشگاه ها چهره عروس را صرفاً تغییر می دهند
=
افکار عمومی می گویند: وه چقدر زیباش کرده!

تابلو زده: " فلان چیز به فروش می رسد
تعداد محدود است".
خب کلک! اگه

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به شرایط کنونی کشور (البته به لطف غربگرایان خائن خودفرخته ی داخلی)، بیش از هر زمان دیگری نیاز به افراد بصیر و شجاعی چون شهید مدرس داریم؛ تا با تصمیمات انقلابی، مجلس آینده را دوباره در  مسیر انقلاب قرار دهند.
برای قطع دست شیطان از این مملکت، در وحله اول، خود باید زندگی همراه با پاکی و طهارت داشته باشیم. شیطان با  زینت دادن به گمراهی، زمینه دور شدن مردم از دین و گرایش به سمت لذت های ظاهری را فراهم کرده تا انحرا
چگونه می توانیم شبیه #حاج_قاسم شویم؟؟؟! از هر کسی میپرسی میگوید، انتقام سختی میگیریم ولی همه منظورشان این است که نیروهای نظامی و اطلاعاتی کشور انتقام حاج قاسم را باید بگیرند. خوب پس ما چی؟ من و شما دقیقا برای جبران فداکاری حاج قاسم چه کاری را باید انجام بدهیم؟ آیا نیاز نیست علاوه بر انتقام سخت که نه تنها منطقی است بلکه وظیفه شرعی و انسانی هست خودمون رو هرچند اندک شبیه حاج_قاسم کنیم؟! ای دلسوخته حاج قاسم، آیا واقعا تلاش کردیم شبیه به #سبک_زندگ
تلقی در میان عموم مردم و سیاستمداران پوپولیست ایرانی وجود دارد که ثروت به اندازه کافی در ایران وجود دارد و مشکل اقتصاد ایران مدیریت است. در سایه‌سار چنین دیدگاهی است که تقریباً تمام مناقشات سیاسی-اقتصادی تاریخ معاصر ایران حول محور مسئله توزیع (و نه تولید) شکل گرفته اند. در چنین تفکری است که پولدار شدن ثروتمندان به قیمت فقیرتر شدن دیگران اتفاق می‌افتد. با چنین تلقی حتی می‌توان علت کل گرانی ها را به احتکار کالا توسط عرضه‌کنندگان یا هجوم مر
به نام خدا به یاد خدا انشالله برای خداسردار شهید حاج قاسم سلیمانی تنها یک فرد نبود،ایشان یک نماد بودند، نمادی از تفکر انقلابی اصیل، نماد انقلاب اسلامی در سطح جهانی، نماد یک سرباز واقعی امام زمان، ایشان نمونه بارز رحما بینهم واشدا علی الکفار بودندشخصی که بر پای پدران مدافع حرم بوسه میزد ودرمقابل مردم خود کرنش میکرد اما در مقابل دشمنان انسانیت از داعش گرفته تا آمریکا و تمام جبهه کفر طوری عمل می‌کرد که حتی از سایه سردار هم هراس داشتند..سردار

رهبر عزیزم!
بگذار هرچه میخواهند بگویند...تخریبت کنند...تهمتت بزنند...و دیکتاتور بخوانندت
من که میدانم این تو بودی که به مردم کشورت عزت دادی
من که میدانم پدر ایران نوین تو هستی
من که میدانم اگر تو نبودی در روز روشن نیز جرات شکستن حکومت نظامی داعش را نداشتیم...
اگر تو نبودی مانند دوران سیاه شاهان خودخداپندار، به لطف کاپیتولاسیون ها، ارزشمان از یک سگ آمریکایی کمتر بود...
آنهایی که باید میدانند که تو چقدر مقتدر اما مظلومی که حرف هایت یکی پس از دیگ

یک روز با آیت الله مصباح هم همین کار را کردند، یکهو بایکوت شد و تلاش گردید که جایی مطرح نشود. کسی دعوتش نکند به دیدارش نروند اخبارش را پوشش ندهند دوره های تابستانی اش را برای دانشجویان مشابه سازی کنند و ...
منظورم به اصلاح طلبان و فتنه گرها و لیبرال ها و غربزده ها نیست. آنها که از اول هم آبشان در جوی انقلاب نمی رفت.
حتی منظورم این نیست که بگویم آیت الله مصباح هم فاقد ایراد و نقد است؛ خیر.
با احمدی نژاد هم همین کار را کردند. با حسن عباسی، سعید قاس
با این همه دانش و معلومات می رفت دبیرستان تدریس می کرد! قیافه نمی
گرفت که حالا من سخنران ثابت انجمن اسلامی پزشکان تهران هستم و دکترهای معروف و
صاحب اسم و رسم می آیند پای منبر من زانو می زنند و از حرف هایم نکته برمی دارند.
یا فلان اساتید غربزده و مطرح دانشگاه شهامت مناظره با مرا ندارند. دبیرستان هم
عرصه نشر و ترویج و تبیین حقایق اسلام است. با کوله باری از علم و معرفت می رفت با
بچه های نوجوان سر و کله می زد و زوایای ناگفته و مغفول اسلام را برایشان
·       
یادداشت هفته:

درود و رحمت
خدا بر ملّت بصیر ایران

جمعیت مردم در راهپیمایی 22
بهمن امسال، از سال‌های قبل هم بیشتر بود

یک عده‌ای خودشان ضعیفند، می گویند انقلاب ضعیف شده! خودشان
دل باخته‌اند،

خیال می کنند مردم هم همین‌جور هستند! ضعف های خودشان را به مردم
نسبت می دهند!

کار بزرگی که امسال مردم عزیزمان در راهپیمایی 22 بهمن
کردند، حقیقتاً در قاب دوربین ها و گزارشات صوتی و تصویری، قابل توصیف نیست. رسانه
های دشمن هم که در چنین مواقعی، س

یک نقد خوب و باحال را وحید جلیلی درباره "خروج" حاتمی کیا نوشته که بسیار جالب و تاریخی است. امیدوارم حاتمی کیای عزیز این متن سازنده را خوانده باشد:

«توی دِه راهش نمی‌دادند سراغ خانه کدخدا را می‌گرفت» این ضرب المثل دهاتی، حالا در فیلم حاتمی کیا صورتی شهری و مدرن پیدا کرده است: «طرف را توی سینما راه نمی‌دادند، سراغ دفتر رئیس جمهور را می گرفت.» 
«مزرعه»، یک لوکیشن کاملا آشنای هالیوودی و از پرتکرارترین مناظر در سینمای آمریکا است؛ اما در سی
سحنان همسر حداد عادل گرچه انعکاس جالبی نداشت، ولی برای مسئولین امر یک درس بود. و باید آن را سرمشق خود قرار دهند. مثلا وقتی که می بینند: سازمان ملل متحد کارایی خود را از دست داده، یک سازمان ملل واحد درست کنند، که مرکز آن در ایران باشد!  و مجموعه های سالن اجلاس سران، سعد اباد و نیاوران و پارسیان را در اختیار آن قرار دهند. اکنون سازمان کنفرانس اسلامی، بیش از صد کشور عضو دارد. یعنی بیش از 50درصد توانسته اعتماد کسب کند، و مدت سی و سه سال بطور مداوم ای
داستان غرب‌زدگی، داستان پر غُصه‌ای است که در طول بیش از یک و نیم قرن در تاریخ این سرزمین به مثابه بیماری مهلکی، سلامت مغز و روح و روان جوانان کشور را تهدید کرده است. 
سردمداران این جریان انحرافی که به دروغ خود را روشنفکر و منورالفکر معرفی کرده‌اند، همواره تلاش نموده‌اند تا در جهت استحاله فرهنگ اسلامی - ایرانی این سرزمین قدم برداشته و فرهنگ منحط غرب و ایسم‌های رنگارنگ بیگانه را ترویج نمایند! و حتی تا آنجا پیش روند که از فرنگی شدن سرتاپای ا
به نام خدا به یاد خدا وانشالله برای خدا
همانطور که مستحضر هستید انقلاب اسلامی ما از ابتدای پیروزی خود با مشکلات بزرگی دست وپنجه نرم کرده است   مشکلاتی از جنس حمله نظامی، ترور، کودتا و....اما اینروزها بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب برای کسانی که با چشمانی باز به این انقلاب نگاه می‌کنند پرواضح است که ویروسی به جان بدن انقلاب افتاده وازدرون به دنبال نابودی آن است ویروسی به نام تفکر غربزده، تفکر واداده که یا از روی بی غیرتی به ملت وانقلاب
: مسیر زندگی انسان همواره با ریل گذاری اهداف مشخص و برنامه زندگی ترسیم می‌شود و نوع چینش اهداف نشان از میزان توجه هویتی به زندگی است، افراد جامعه هدف‌گذاری خود را وقتی کنار هم می‌گذارند، فرهنگ جامعه شکل می‌گیرد و جسم این روح حاکم برجامعه تمدن نامیده می‌شود. فضای مجازی کنونی که از اینترنت غرب ارتزاق می‌کند، بیمار است و ما را درگیر یک تقابل هویتی می‌کند.
از این رو خبرنگار سرویس فرهنگی اجتماعی خبرگزاری رسا در گفت‌وگویی با حجت الاسلام وا
شهر: دشت آزادگاناستان: خوزستانکشور: ایران

شهید سید مرتضی آوینی در شهریور
1326 در شهرری به دنیا آمد. پدرش مهندس معدن بود و به اقتضای کارش هر از
چندی به شهری می‌رفت و در آن ساکن می‌شد و پس از آن مأموریتی دیگر و شهری
دیگر. خانواده هم از او تبعیت می‌کرد. پس دوران کودکی و نوجوانی مرتضی در
شهرهای مختلفی سپری شد. او دوره دبستان و نیمی از دو

این نامه را دیشب در یکی از گروه های مجازی خواندم. ظاهرا از طرف بعضی کارکنان صدا و سیما خطاب به آقای رییس نوشته شده و مطالب قابل توجهی را در خود جای داده است. فارغ از هر گونه اظهار نظر پیرامون محتوای این نامه بازنشر آن را جهت قضاوت عموم و ثبت در تاریخ لازم دانستم:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز و گرامی جناب آقای دکتر علی عسکری
با سلام و تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی صحت و سلامتی برای جنابعالی
1- آقای سیروس مقدم و همسر محترم ایشان خانم غفوری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها